Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nasi Goreng 50g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me111

Nový produkt

Nasi Goreng Rozšířit

Nasi Goreng je velmi chutná směs koření určená pro přípravu Indonéského a Indického pokrmu, vhodná směs i na Čínu ... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Kořenící směs Nasi Goreng 50g

Nasi Goreng je velmi chutná směs koření určená pro přípravu indonéského pokrmu téhož jména (z rýže, kuřecího masa, krevet, zeleniny, koření a dalších složek). Je mírně ostré chuti, křupavá, vhodná do pokrmů indonéského a indického typu i do domácí "číny". Zpestří v malém množství i bramborovou kaši, rýži, pohanku, šťouchané brambory, dušenou zeleninu. Skvěle dochutí všechny typy polévek. Směs dáváme většinou až na zcela hotový pokrm (stačí promíchat).

Složení:  sůl max. 20%, cibule, kurkuma, pažitka, rajčatový prášek, koriandr, hořčice, karotka, zázvor, pískavice, hřebíček, římský kmín, paprika, petržel.

Alergen: hořčice

Šarže: D0616002KL

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume111
EAN8594187221515
Hmotnost0.05 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníKoření bez Glutamanů

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací