Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Hřebíček mletý 20g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me152

Nový produkt

Hřebíček mletý Rozšířit

Hřebíček mletý se používá při speciální úpravě masa, v uzenářství, do sladkých pokrmů, rýže, likérnictví, při nakládání zeleniny a hub, do omáček a kečupů... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Hřebíček celý 20g

Hřebíček se používá při speciální úpravě masa, v uzenářství, likérnictví, do sladkých pokrmů, rýže a masových jídel, při nakládání zeleniny a hub, do omáček a kečupů, v menším množství i do vývarů. Hřebíček pochází z indických zemí, vyznačuje se charakteristickou kořeněnou až hořkou chuťí a velice intenzivní aromatickou vůní.

TIP: Nepostratelný při výrobě svařáku

Účinky:  Hřebíček tiší bolesti zubů a dásní, působí jako anestetikum, dezinfikuje ústní dutinu, proto se požíval jako prostředek ke svěžímu dechu, dále dezinfikuje dýchací cesty a léčí průduškové záněty.

Šarže: 0117001B

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume152
EAN8594187220815
Hmotnost0.02 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací