Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Fenykl mletý 25g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me050

Nový produkt

Fenykl mletý 25g Rozšířit

Fenykl se používá především do rybích polévek, k dušeným masům, do tvarohových a sýrových jídel, omáček, bylinkových pomazánek a salátů, při konzervaci zelenin (červená řepa, okurky), do sladkého pečiva a chleba, při výrobě likérů ... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Fenykl celý 25g

Fenykl je velice oblíbený především ve francouzské a italské kuchyni. Jako koření se používá především do rybích polévek, k dušeným masům, do tvarohových a sýrových jídel, omáček, bylinkových pomazánek, do salátů, při konzervaci zelenin (červená řepa, okurky), do sladkého pečiva a chleba, při výrobě likérů apod. Fenykl má charakteristickou lehce štiplavou vůni a lehce nasládlou chuť.

TIP: Fenykl je velmi zdravou přísadou do salátů i omáček

Účinky:  Fenykl je účinný proti střevním křečím i nadýmání, podporuje tvorbu mléka u matek, je močopudný a při inhalaci ulehčuje odkašlávání.

Šarže: D0216001B

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume050
EAN8594187220600
Hmotnost0.03 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací