Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Šalvěj drcená 25g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me128

Nový produkt

Šalvěj drcená Rozšířit

Šalvěj používáme při přípravě vepřového, telecího masa, drůbeže a ryb, také se hodí k hrášku, fazolím, cibuli, lilku, do zeleninových polévek, vaječných jídel... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Šalvěj drcená 25g

Šalvěj používáme při přípravě vepřového, telecího masa, drůbeže a ryb, také se hodí k hrášku, fazolím, cibuli, lilku, do zeleninových polévek, vaječných jídel a smetanových omáček, skvělá do nádivek a k ochucení sýrů.. Je součástí mnoha směsí koření, kde je oblíbená pro svoji zajímavou chuť a vůni. Šalvěj neboli babské ucho, má původ ve Středomoří Malé Asii.

 

TIP:  Svělá třeba k přípravě houbových pokrmů!

Účinky:   Čaj ze šalvěje zlepšuje činnost nervové soustavy, při dýchacích potížích, nachlazení, bolestech zubů nebo krku, má dezinfekční účinky, působí uklidňujícím účinkem na tělo, proti zánětům a na zklidnění zažívacích poruch.

Šarže: 1116002G

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume128
EAN8594187222185
Hmotnost0.03 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací