Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Skořice mletá 50g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me045

Nový produkt

Skořice mletá Rozšířit

Skořice se používá při přípravě sladkých pokrmů, do nejrůznějšího pečiva a cukrářských výrobků, při zavařování ovoce, ale i do masitých pokrmů v asijské, latinskoamerické, arabské, turecké, španělské kuchyni... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Skořice mletá 50g

Skořice jako koření má hlavní použití zejména při přípravě sladkých pokrmů, do nejrůznějšího pečiva a cukrářských výrobků, při zavařování ovoce, v likérnictví, ale i v parfumérii. Používá se i do masitých pokrmů v kuchyni asijské, latinskoamerické, arabské, turecké, španělské aj. Skořice má intenzivní aromatickou kořeněnou vůni, kořeněná hořkavá až sladká chuť. Skořice, tedy Skořicovník má původ v Asii.

TIP: Skořice je výborná při pečení sladkých pokrmů

Účinky:   Skořice má schopnost zahřát lidské tělo vnitřně a rozproudit krev, pomáhá při cukrovce, má dezinfekční a antibiotické účinky.

Šarže: D0317001B

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume045
EAN8594187222079
Hmotnost0.05 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací