Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Oregano drcené 25g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me026

Nový produkt

Oregano drcené Rozšířit

Oregano se v kuchyni používá na pizzu, na těstoviny, špagety a do salátů, velmi chutná je na skopovém a telecím mase, můžeme jím okořenit karbanátky, sekanou nebo ji přidat k masu dušenému na zelenině... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Oregano drcené 25g

Oregano se v kuchyni používá na pizzu, na těstoviny, špagety a do salátů, velmi chutná je na skopovém a telecím mase, můžeme jím okořenit karbanátky, sekanou nebo ji přidat k masu dušenému na zelenině. Je vhodná k tučnějším jídlům, která pomáhá trávit a zvýrazňuje jejich chuť. Hodně se používá do italských, španělských a mexických jídel. Hodí se pro svou určitou podobnost ve vůni a chuti všude tam, kam se dává majoránka, s níž je i příbuzná. V Itálii se přidává do sekaného masa, na špagety, nelze si bez ní představit italskou pizzu a patří i do rizota. V Mexiku tvoří součást koření "chilli", což je směs různých druhů pálivých papriček a vonných bylin. Bez oregana nelze připravit výtečné mexické jídlo "chilli concarne". Do jídel se přidává sušená, čerstvá dobromysl se používá málo.Lidový název: dobromyls, červená lebeda, nebo také saský balzám.

Účinky:  Oregano má antiseptické účinky, usnadňuje odkašlávání, zvyšuje vyměšování žluči, používá se na obklady a osvěžující koupele.

Šarže: D1116003PU

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume026
EAN8594187221546
Hmotnost0.03 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací