Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Majoránka drhaná 25g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me092

Nový produkt

Majoránka drhaná Rozšířit

Majoránka má široke použití, např. do luštěninových, bramborových, zeleninových polévek, do dušeného masa, mletého masa, paštik, bramboráků, při zabíjačce apod... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Majoránka drhaná 25g

Majoránka je jedním z nejpoužívanějšího koření v kuchyni, používá se do luštěninových, bramborových, zeleninových polévek, do dušeného masa, mletého masa, paštik, bramboráků, při zabíjačce apod. Přidáváme maximálně 10 minut před dovařením jídla, po delším vaření hořkne a může zkazit chuť pokrmu.

TIP:  Majoránka musí být v každé kuchyni!

Účinky:  Majoránka povzbuzuje chuť k jídlu, podporuje tvorbu žaludečních šťáv, uklidňuje zažívací trakt, proti nadýmání, posiluje nervový systém, má protizánětlivé účinky, čaj z majoránky je dobrý na bolesti hlavy nebo nachlazení, působí příznivě proti dlouhotrvajícímu kašli.

Šarže: 0317002B

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume092
EAN8594187221423
Hmotnost0.03 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací