Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kurkuma mletá 50g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me214

Nový produkt

Kurkuma mletá Rozšířit

Kurkuma je známá také jako indický šafrán, obsahuje žluté barvivo kurkumin a také proto ji přidáváme jak do sladkých či slaných pokrmů... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Kurkuma mletá 50g

Kurkuma je známá také jako indický šafrán, obsahuje žluté barvivo kurkumin a také proto ji přidáváme jak do sladkých či slaných pokrmů (rýže, polévky, brambory, těstoviny, omáčky, míchaná vejce, pečiva, těsta, ryby). Kurkuma pomáhá trávení, je doporučovaná při nemocech žaludku a žlučníku, velmi prospěšná je i diabetikům, vyrábí se z ní léky. V současné době je stále ještě nedoceněná.

TIP:  Neměla by chybět v žádné domácnosti!!!

Účinky:  Kurkuma pomáhá na trávicí soustavu, stimuluje funkci jater a žlučníku, proti nadýmání, při léčbě žlučníkových chorob, je vhodná pro lidi s citlivým žaludkem.

Šarže: D0517003B

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume214
EAN8594187221348
Hmotnost0.05 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací