Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kopr špičky 25g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me019

Nový produkt

Kopr špičky Rozšířit

Kopr se hodí do nakládané zeleniny, okurek, zelí a cibule, polévek, kyselých zálivek salátů, na syrovou zeleninu, maso a ryby a smetanové omáčky... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2018

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Kopr špičky 25g

Koprem lze nahradit petrželku, mátu, bazalku nebo estragon. Hodí se ke skopovému, zvěřině, rybám nebo drůbeži. Přidává se do masa se smetanovou omáčkou nebo dochucení vařené zeleniny či pokrmů z darů moře. Do nakládané zeleniny, do okurek, zelí a cibule, polévek, tvarohu nebo do kyselých zálivek salátů. Na syrovou zeleninu, maso a ryby.

TIP: Kopr je výborný proti nespavosti!

Účinky:  Kopr je účinný proti nadýmání a škytavce, čaj z kopru působí tišivě při zažívacích obtížích a ledvinových onemocněních. Podporuje tvorbu mléka u kojících matek, podporuje tvorbu žaludečních šťáv a také tiší kašel.

Šarže: D0816001S

koření od ferdy-koření do kuchyně i na gril

Kód produktume019
EAN8594187221126
Hmotnost0.03 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací