Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Anýz mletý 20g

Koření od Lubana Koření od Lubana

me027

Nový produkt

Anýz mletý 20g Rozšířit

Anýz se používá se na sladké pečení, do čatní omáček, kompotů a marmelád, při výrobě likérů, přidává se do čajových směsí... |koreni-bylinky.cz

Více informací

Ocenění Spolehlivá firma 2015 Ocenění Spolehlivá firma  2015

Certifikát spolehlivá firma 2016 Ocenění Spolehlivá firma  2016

Certifikát prověřená firma Certifikát prověřená firma

Anýz mletý 20g

Anýz se používá na sladké pečení, do čatní omáček, kompotů a marmelád, při výrobě likérů, přidává se do čajových směsí. Anýz je také možno přidat k dušeným houbám, především k žampiónům, dále k nakládání červené řepy, do červeného zelí a okurek.

Je velmi oblíben v indické a čínské kuchyni, kde se používá do masitých jídel.

Původem z Egypta a Sýrie, pěstuje se na Balkáně, ve Středomoří, v Rusku a střední Asii, také ve Španělsku, Indii, Turecku, Mexiku, na Slovensku i na jižní Moravě.

TIP:  Obsahuje také protirakovinné látky.

Alergen:

Účinky:

 Anýz se jako léčivka používá proti nadýmání, proti střevním a žaludečním problémům, astmatu, zmírnění horečky uvolňování křečí, při léčení kožních chorob a zlepšuje tvorbu mléka u žen.

Šarže: D1114302B

koření do kuchyně i na gril

Kód produktume027
EAN8594187220105
Hmotnost0.02 kg
Prodejní jednotkaks
Typ baleníPE sáček vakuově uzavřený
Specifikace kořeníJednodruhové koření

Koření od Lubana vyniká skvělou chutí a použitelností při přípravě veškerých pokrmů. Lubanovo výběrové a vždy čerstvé koření neobsahuje běžně používané složky náhrad a plniv.


Můžete se spolehnout, že vždy obdržíte výběrové koření vysoké kvality s nízkým, nebo žádným procentem soli a u většiny sortimentu i bez běžně používaného glutamanu.


Zkuste naše kořeníčko a uvidíte, že budete velmi spokojeni, jako již mnoho našich věrných zákazníků.

Napsat recenzi

Anýz mletý 20g

Anýz mletý 20g

Anýz se používá se na sladké pečení, do čatní omáček, kompotů a marmelád, při výrobě likérů, přidává se do čajových směsí... |koreni-bylinky.cz

Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací