Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Ceny a způsoby dopravy

 

Popis a cena za dopravné pro Českou republiku

 

V internetovém obchodě "Koření a bylinky od Ferdy" je cena za dopravu vypočtena dle skutečné váhy objednaného zboží, což představuje skutečné a reálné ceny za dopravu dle ceníku České pošty. Tato váhová doprava je zejména výhodná pro maloobjemové produkty a drobné objednávky.

 

! ! Zaplatíte dopravné jen za skutečnou váhu vaší objednávky ! !

 

Dopravci váhový limit ceny dle váhyPlatební možnosti dle dopravceDobírka
Doprava - Balík do ruky0 - 30 / kgod 120,- KčDobírka - Bankovním převodem - Platební karta - Rychlé bankovní platby38,-
Doprava - Cenný balík0 - 20 / kgod 105,- KčDobírka - Bankovním převodem - Platební karta - Rychlé bankovní platby35,-
Doprava - Doporučený balíček0 - 2 / kgod 79,- KčBankovním převodem - Platební karta - Rychlé bankovní platbynení
Doprava - Doporučené psaní0 - 2 / kgod 58,- KčDobírka - Bankovním převodem - Platební karta - Rychlé bankovní platby35,-

 

 

 

Platební možnosti


Kupující má možnost vybrat si způsob úhrady objednaného zboží z několika variant v závislost na Zemi dodání !

 

Platba - Bankovním převodem Bankovním převodem

 

Platbu běžným bankovním převodem provede kupující na účet prodávajícího FioBank. Jako variabilní symbol platby použije kupující číslo objednávky, které mu prodávající zašle společně s potvrzením objednávky. Při platbě bankovním převodem je zboží odesíláno až po připsání částky v plné výši objednaného zboží včetně poštovného na účet prodávajícího.

 

Platba - DobírkouPlatba Dobírkou

 

Platbu dobírkou může použít pouze kupující s trvalým pobytem na území ČR a s dodací adresou na území ČR. Samotná platba proběhne při převzetí zboží od pracovníka vybraného dopravce.

 

Podmínky Expedice a dopravy

 

Dodací lhůta
V naší nabídce je zboží mnoha výrobců a distributorů, což způsobuje různé dodací lhůty. Naší snahou je zajistit dodávky objednaného zboží v co nejkratším možném termínu. Zboží odesíláme standardně od 1-3 (jeden až tři) pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě, že není možné zajistit dodávku zboží v uvedené lhůtě, budeme po zjištění této skutečnosti kupujícího neprodleně kontaktovat a bude naší snahou se dohodnout na dalším postupu ke spokojenosti kupujícího. V případě, že kupující nepřistoupí na dohodu, má možnost bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy.

Přepravní poplatky zahrnují manipulaci a balení poplatků, stejně jako poštovní náklady. Manipulační poplatky jsou stanoveny, vzhledem k tomu, dopravní poplatky se liší v závislosti na celkové hmotnosti zásilky. Rádi Vám pomůžeme seskupit položky v jedné objednávce. Boxy jsou bohatě dimenzované a vaše položky jsou dobře chráněny.

Doprava
Objednané zboží bude dle vašeho zadání doručeno prostřednictvím České pošty, GLS nebo PPL.Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je kupující povinen toto nahlásit na místě řidiči (nechat zapsat do předávacího protokolu - PŘIJATO S VÝHRADOU), případně zboží nepřebírat. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu informovat rovněž prodávajícího. Při nahlášení výhrady do předávacího protokolu při převzetí poškozeného balíku nese plnou odpovědnost za případné poškození obsahu balíku dopravce. Na pozdější reklamaci nemusí být brán ze strany dopravce zřetel.


Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací