Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Podmínky Expedice a dopravy

 

Dodací lhůta
V naší nabídce je zboží mnoha výrobců a distributorů, což způsobuje různé dodací lhůty. Naší snahou je zajistit dodávky objednaného zboží v co nejkratším možném termínu. Zboží odesíláme standardně od 1-3 (jeden až tři) pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě, že není možné zajistit dodávku zboží v uvedené lhůtě, budeme po zjištění této skutečnosti kupujícího neprodleně kontaktovat a bude naší snahou se dohodnout na dalším postupu ke spokojenosti kupujícího. V případě, že kupující nepřistoupí na dohodu, má možnost bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy.

Přepravní poplatky zahrnují manipulaci a balení poplatků, stejně jako poštovní náklady. Manipulační poplatky jsou stanoveny, vzhledem k tomu, dopravní poplatky se liší v závislosti na celkové hmotnosti zásilky. Rádi Vám pomůžeme seskupit položky v jedné objednávce. Boxy jsou bohatě dimenzované a vaše položky jsou dobře chráněny.

Doprava
Objednané zboží bude dle vašeho zadání doručeno prostřednictvím České pošty. Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození dopravou. Pokud ano, pak je kupující povinen toto nahlásit na místě řidiči (nechat zapsat do předávacího protokolu - PŘIJATO S VÝHRADOU), případně zboží nepřebírat. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného odkladu informovat rovněž prodávajícího. Při nahlášení výhrady do předávacího protokolu při převzetí poškozeného balíku nese plnou odpovědnost za případné poškození obsahu balíku dopravce. Na pozdější reklamaci nemusí být brán ze strany dopravce zřetel.


Akceptovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací